Dofča.cz s.r.o.

ID: 975372

BARDEJOVSKÉ KÚPELE - LÉČEBNÝ POBYT SENIOR od 60 let nebo ZTP

Termín: 04.12. (So) - 10.12. (Pá) 2021

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 8 160 Kč

Stravování
plná penze
KDE BUDETE SPÁT
1 lůžkové pokoje a 2 - lůžkové pokoje tipu ECONOMY ( nerekonstruované ) s možností přistýlky v lázeňských penzionech (Blanka, Srnka a další....), vana.+WC, SAT/TV, fén, rádio, telefon, za poplatek lednice. Pobyty a cena v LD OZÓN nebo v jiném lázeňském domě na dotaz.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
V areálu lázní se nachází 4 hotely hotel Alexander ****, Ozón ***, Astória *** a Mír **, depandance hotelů (František, Diana), apartmánové domy Carola a Palmira, léčebné domy Alžběta a Helios a 10 menších dalších ubytovacích zařízení - penzionů. V areálu jsou dále k dispozici: kavárny, cukrárny, restaurace, Wi-Fi internet v hotelu Ozón a Astória, léčebné prameny, kolonáda, tenisový areál (4 letní antukové kurty a tenisová hala s umělou antukou), solná jeskyně, bowling (3 dráhy), squash, biliár, zapůjčení Nordic Walking holí a kol, petanque. Nabídka procedur: rehabilitace, masáže, léčebné inhalace, vodoléčba a sauny, elektroléčba, uhličité terapie, minerální a přísadové koupele, haloterapie - solná jeskyně, pitná kúra, lymfodrenáže, fototerapie. WELLNESS SPA v Hotelu Ozon VODNÍ SVĚT: relaxační bazén (21 m x 11 m, hloubka 1,2 m, teplota vody 32 oC), klidový bazén (4x11 m, hloubka 1,2 m, 36 oC) s atrakcemi: vodní dělo, hydromasážní trysky, dnová perlička, protiproud aj.), dětský bazén (6,5x2,5 m, s hloubkou 0,2 m, 34oC) a atrakcemi: vodní ježek a zvon, skluzavka SAUNOVÝ SVĚT: suchá, parní, inhalační a infrasauna, Kneippova koupel, vyhřívaná lavice, ledové vědro, přívalová sprcha, tropická a masážní sprcha, tepidárium. Dále je v komplexu: bar, masáže, fitness, solárium, beauty studio (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra)
FORMA STRAVY
Plná penze: snídaně, obědy, večeře - bufetové stoly. Strava se podává v centrálních jídelnách LD Ozón nebo LD Astoria.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
VÝLETY PO OKOLÍ Neodmyslitelným zážitkem je procházka lázeňským parkem a lesními cestami v lázeňském areálu a blízkém okolí. Na okraji lázní stojí Muzeum lidové architektury, ve kterém je soustředěno 28 lidových staveb z horního Šariša a ze severního Zemplínu. Jeho dominantou jsou dva dřevěné kostely přenesené ze Zboje v Bukovských vrších a z blízkého Mikulášova. Nedaleký Bardějov patří bezpochyby mezi nejkrásnější města na Slovensku. V roce 2001 bylo toto město zařazeno na seznam UNESCO. TURISTICKÉ TRASY: • Bardejov - Mihaľov - Hervartov - Čergov (1050m.nm), červená značka • Bardejovské Lázně - Zborovský hrad - Dlouhá Louka, žlutá značka • Bardejov - Lázně Bardejov - Magura - Zborov - Kurimka, červená značka • Hraniční přechod Nižná Polianka - hraniční přechod Becherov, červená značka • Mihaľov - Kružľovská Huta, modrá značka • Cigeľka - Nižný Tvarožec - Magura (900m.nm), modrá značka • Hertník - Čergov, zelená značka • Mnichovský Potok - sedlo Třešeň (520 mnm) - Bardejovské lázně, žlutá značka • Regetovské rašeliniště, chráněná oblast - naučná stezka 3,5 km. • Soutěž Bardejovská bílá stopa na běžkách - únor, Bardejovský Mihaľov, Lázně Bardejov • Bardejovská 50-tka - mezinárodní turistický pochod, září, Kurov-Magura-Bardejov • Jezdecké závody v parkurovém skákání - květen, areál SOU zemědělské, Bardejov • Parkur v Dlouhé Louce - červen, Dlouhá Louka Naučná stezka Černá louže v Bardejovských Lázních
DALŠÍ SLUŽBY
Pro elektromobily je k dispozici nabíjecí stanice v podzemní garáži hotelu Alexander.
POBYT S DĚTMI
POBYTY nejsou určeny dětem!
MOŽNOST KOUPÁNÍ
WELLNESS SPA v hotelu Ozón : vodní svět s relaxačním bazénem, klidovým bazénem a dětským bazénem. V lázeňském areálu letní koupaliště s ohřívanou vodou (27°C - 33 x 15 m x 1,30 m), dětský bazén (4 x 4 m 0,80 m) - provoz květen - září, dle počasí.
PARKOVÁNÍ
3 €/den - centrální lázeňské parkoviště
POBYT SE ZVÍŘETEM
10 Eur Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek, na koupaliště a do balneo provozu).
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Bardejovské Kúpele jsou situovány v podhorské krajině, cca 6 km severně od centra Bardejova. Mikroklima, přírodní prostředí a minerální vody mají blahodárný vliv především na léčbu nemocí zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny, oběhového systému, nespecifických nemocí dýchacích cest a nemocí z povolání. Lázně s tradicí léčby se datují už od roku 1505. Léčili se zde např. rakousko-uherský císař Josef II. (1783), ruský car Alexandr I. (1821) a v roce 1895 se zde dokonce léčila manželka Františka Josefa I. císařovna Alžbeta, nazývaná Sissi, jejíž socha dodnes připomíná její přítomnost v lázních a je po ní pojmenovaný jeden lázeňský dům..
NEPŘEHLÉDNĚTE
LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 60+ a STANDARD začínají nástupem od 12:00 hod. a obědem v den příjezdu. WELLNESS RELAX začíná nástupem od 16:00 hod. a večeří v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 545 do Bardejova, odtud směr Svidnik po silnici č. 77, po 2 km odbočit vlevo do Bardejovských Kúpelí. Parkování na centrálním parkovišti. Klienti se po příjezdu hlásí v recepci hotelu Alžbeta.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Prešova do Bardejova (trať č. 194) - 5 km, odtud autobusem MHD do Bardejovských Kúpelí (500 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem z Prešova do Bardejova (trať č. 194) - 5 km, odtud autobusem MHD do Bardejovských Kúpelí (500 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
WELLNESS RELAX - (délka pobytu od 2 nocí do 6 nocí
- ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí min. 2 - max. 6), - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky, - vstup na taneční večery. Léčebné procedury poskytované v centrálních léčebných domech : Pobyt na 2 noci: 1x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x hydromasáž + BONUS: 2x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 3 noci: 1x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 1x hydromasáž, 1x solná jeskyně + BONUS: 3x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 4 noci: 2x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 1x hydromasáž, 1x solná jeskyně, 1x parafinový zábal + BONUS: 4x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 5 nocí: 2x klasická masáž, 1x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 1x hydromasáž, 1x solná jeskyně, 1x parafín, 2x parafiový zábal + BONUS: 5x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón. Pobyt na 6 nocí: 2x klasická masáž, 2x minerální koupel, 1x přísadová koupel, 2x hydromasáž, 2x solná jeskyně, 2x parafínový zábal + BONUS: 6x 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hotelu Ozón.  Pobyt začíná nástupem od 14 hod a večeří.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
LÉČEBNÝ POBYT SENIOR od 60 let nebo ZTP (minimální délka pobytu 7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- min. 6x ubytování s bufetovou plnou penzí - lékařské vyšetření, - 3 procedury denně, - 3x denně pitná kúra, BONUSY ZDARMA: - denně 2 hod vstup do WELLNESS SPA - bazénový svět, - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky - vstup na taneční večery Léčebné procedury jsou poskytovány v centrálních léčebných domech. Pobyt začíná nástupem od 12:00 hod a obědem, končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
LÉČEBNÝ POBYT STANDARD (minimální délka pobytu 7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- min. 6x ubytování s plnou penzí - lékařské vyšetření, - 3 procedury denně, - 3x denně pitná kúra, BONUSY ZDARMA: - denně 2 hod vstup do WELLNESS SPA - bazénový svět v hotelu Ozón - pravidelný animační program, - lékařské a historické přednášky, - vstup na taneční večery Léčebné procedury jsou poskytovány v centrálních léčebných domech. Pobyt začíná nástupem od 12:00 hod a obědem, končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. .
LYŽOVÁNÍ
V lyžařském středisku REGETOVKA (15 km) 6 lyžařských vleků na svazích, které uspokojí i náročnější lyžaře. V okolí lázní výborné podmínky pro běžkaře.
DÁLE PRO VÁS
Nabídka volně prodejných procedur (ceny orientační a bez záruky!): bazén - volné plavání (30 min.) 2 € ; hydromasáž 5 €; perličková koupel 5 €; klasická masáž 8 €; masáž lávovými kameny 10 €; medová detoxikační masáž 15 €; podvodní masáž 9 €; vířivky HK a DK 4 €; skotské střiky 4 €; sauna finska + zábal 6 €; minerální koupel 8 €; přísadová koupel (Levandule, Rozmarín, Eukalyptus) 10 €; whirlpool 5 €; Body cleaner 8 €; solná koupel 5 €; rašelinová koupel 12 €; parafínový zábal 5 €; rašelinový zábal 5 €; reflexní masáž 8 €; Sauny: finská, parní, infra 45 min. 5,50 € Jen se souhlasem lékaře: oxygenoterapie 5 €; plynové injekce 3,3 €; - suchá uhličitá koupel 5 €; lymfodrenáž - přístrojová 5,5 €; individuální tělocvik 5 €; elektroléčba 5,2 €; baňkování od 5,2 €; solná jeskyně 3,-€; komplexní vstupní lékařské vyšetření 20 € Procedury jsou poskytovány ve všední den, časovaně, v době 7:00 - 16:00 hod.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,-€/den/osoba od 18 let
AKČNÍ NABÍDKA
Užijte si pobyt ve stopách císařovny Sissi.
URČITĚ OCENÍTE
Proč Bardejovské Kúpele: - oáza zdraví a odpočinku - léčebné prameny známé již od 16. století - v roce 1895 se zde léčila i císařovna Sissi, manželka Františka Josefa I. - historické město Bardějov - památka UNESCO - bohatý kulturní program
05.12. (Ne) - 11.12. (So) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1+0 ECONOMY
Plná penze
Vlastní
-8 160 Kč
Vybrat termín
06.12. (Po) - 12.12. (Ne) 2021 - 7 dní, 6 nocí
1+0 ECONOMY
Plná penze
Vlastní
-8 160 Kč
Vybrat termín
07.12. (Út) - 13.12. (Po) 2021 - 7 dní, 6 nocí
1+0 ECONOMY
Plná penze
Vlastní
-8 160 Kč
Vybrat termín
08.12. (St) - 14.12. (Út) 2021 - 7 dní, 6 nocí
1+0 ECONOMY
Plná penze
Vlastní
-8 160 Kč
Vybrat termín
09.12. (Čt) - 15.12. (St) 2021 - 7 dní, 6 nocí
1+0 ECONOMY
Plná penze
Vlastní
-8 160 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoBardejovské Kúpele
HotelBARDEJOVSKÉ KÚPELE - LÉČEBNÝ POBYT SENIOR od 60 let nebo ZTP
1+0 ECONOMY
Termín04.12.2021 - 10.12.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...