Dofča.cz s.r.o.

ID: 648610

Adventní Norimberk

Termín: 09.12. (Ne) - 09.12. (Ne) 2018

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 529 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Vánoční návštěva NorimberkuNavštivte s námi největší vánoční trh ve střední Evropě - Christkindlesmarkt – je považován za jeden  z nejromantičtějších trhů. Každoročně jej navštíví přes 2 milióny lidí. Projdete se po památkách a ochutnáte tradiční bavorské dobroty.
  • Nejromantičtější a největší adventní trhy v Norimberku
  • Každoročně přes 2 milióny lidí
  • Prohlídka nejzajímavějších míst a slavných památek s průvodcem
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Po příjezdu společně s průvodcem navštívíte ta nejzajímavější místa a slavné památky. Norimberk je překrásné bavorské město s bohatou historií a dominantou císařského hradu na skalnatém návrší. Úchvatný je především chrám sv. Vavřince s nádhernými do nebe sahajícími věžemi. Uvidíte také chrám Panny Marie s orlojem či půvabný kostel sv. Sebalda. Známou pamětihodností je i gotická kašna Schöner Brunnen. Po procházce městem zavítáme na vánoční trhy, kde přijdou vhod tradiční vánoční laskominy – norimberské perníčky, biskupské chlebíčky, vynikající klobásy, svařené víno a horký punč. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné, případný příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelářNástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (5.00, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - bez příplatkuBeroun (5.30, čerpací stanice OMV u dálnice, směr Plzeň) - bez příplatkuRokycany (5.55, čerpací stanice Mol) - bez příplatkuPlzeň (6.15, Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisu) - bez příplatkuRozvadov (7:00 Čerpací stanice MOL Svatá Kateřina)Linka 2Brno (2.15, autobusové nádraží Zvonařka, řada G) - s příplatkem 300 KčVelké Meziříčí (2.45, čerpací stanice Mol, směr Praha) - s příplatkem 300 Kč, při cestě zpět výstup u benzinové stanice Shell, u restaurace McDonaldJihlava (Benzínová stanice OMV - Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor - při cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně) - s příplatkem 300 Kč

09.12. (Ne) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-24%Last minute529 Kč
Vybrat termín
21.12. (Pá) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-24%Last minute529 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNorimberg
HotelAdventní Norimberk
-Cena za osobu
Termín10.12.2018 - 09.12.2018 - s dopravou 09.12.2018 - 09.12.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Vytvářím objednávku...